Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupiłem auto Auto Śliwka Sosnowiec

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Maicroft, tak, dostawałem ofertę przedłużenia GAP co roku. Przez 5 lat płaciłem około od 400 do 800 zł rok.

    Komentarz


    • #27
      Ja mam GAP na cały okres leasingu - 4 lata. Przy czym faktycznie i tak potrzebujesz 3 lat GAPu, bo w pierwszym roku z AC i tak jest ochrona wartości fakturowej.

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez ah
        Ja mam GAP na cały okres leasingu - 4 lata. Przy czym faktycznie i tak potrzebujesz 3 lat GAPu, bo w pierwszym roku z AC i tak jest ochrona wartości fakturowej.
        Jeśli to taki zwykły gap to i tak lipa i nie zabezpieczy Cię przed utratą, jeśli gap to tylko fakturowy.
        Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

        Komentarz


        • #29
          czemu nie zabezpieczy? w OWU wyraźnie jest napisane do jakiej sumy odpowaidaja

          Komentarz


          • #30
            Nie tyle nie zabezpieczy co jest zbędny, bo pokrywa tylko koszt ewentualnie mniejszej wypłaty z AC. Przykładowo jak wplacileś 30% wartości auta i szkoda całkowita będzie w 2 roku to dostaniesz z AC tyle kasy ile było warte auto w dniu szkody. Co powinno wystrczyć na spłatę leasingu, nawet jak ubezpieczyciel zaniży wartość auta bo dochodzi jeszcze Twoja pierwsza wpłata. Więc firma leasingowa będzie na zero a Ty całą kasę w plecy. W przypadku gap fakturowego dostajesz to co z AC + sumę która brakuje do kwoty na fakturze, czyli AC+gap=kwota faktury. Więc wtedy kasa z AC idzie na spłatę z leasingu a reszta dla Ciebie.
            Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Enriquez
              Bowiem najgorszą rzeczą jest rozbicie samochodu i doprowadzenie do szkody całkowitej - wtedy leasing zrywa umowę, przyjmuje odszkodowanie, spłaca sobie kapitał a nam chu... z tego zostaje. Przeżyłem to niestety raz (w 2006 roku co prawda) i nie chciałbym przeżywać ponownie
              znajomy tak avensicę załatwił , tez gdzieś w tamtych latach , może jeszcze tyle nie wpłacił co Ty bo miał ją z półtora roku , ale z lisingu sie wyleczył skutecznie do końca życia.. :szeroki_usmiech
              zresztą i tak firmę w karty przegrał z 2 lata temu.. :?
              hazard to choroba.
              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
              GVI 1.4TSI
              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez leszekmw
                zresztą i tak firmę w karty przegrał z 2 lata temu.. :?
                To myślałem, że działało w "komunie" takie szybkie wzbogacenie ale teraz? Wyobraźni ludzie nie mają nadal?!

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez namo
                  Po miesiącu od odbioru pojazdu przyszło mi upomnienie z VW Bank Leasing na kwotę 610 zł tytułem "koszty rejestracji".
                  Po rozmowie z handlowcem wyszlo, ze nie ma kosztow rejestracji auta poza tymi normalnymi ~200zl w WK. Ale osoba ktora zajmuje sie leasingiem, odpowiedziala od razu, ze oczywiscie ze jest oplata i wynosi 500zl netto. Tak wiec to co zwiazane z handelem, to z handlowcem, to co zwiazane w leasingiem to z osoba, ktora tym sie zajmuje. Tak samo ubezpieczenia i serwis. Handlowiec ma sprzedac, a inni sa od innych spraw
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #34
                    Maicroft, dobrze, że mi przypomniałeś. Muszę napisać do SAP i poprawić swoją opinię o tym sprzedawcy. A tak mnie prosili żebym pozytywną opinię im wystawił jak będą dzwonić z ankietą. To im wystawiłem a pajace mnie na sześć stów wydymali, jeszcze bezczelnie na jakieś darmowe przeglądy zapraszają.

                    No bezczelne gnoje z auto śliwka, byłem w cholerę czujny bo wiedziałem z kim mam do czynienia. Nawet leasing sam załatwiałem w VW Bank po tym jak "handlowiec" motał się w kwotach i procedurach. Widać nie dość czujny byłem bo się śliwce zrobić dałem. No co zrobisz, tylko oni mieli fajną RS-kę na placu.

                    Komentarz


                    • #35
                      No to jak leasing zalatwiales sam, to czemu oni sa winni. Ty zglosiles sie akurat do VWLeasing, wiec Ty powinienes spytac o tabele oplat
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #36
                        A wcale, że nie Maicroft. Kontaktowałem się z VW Bankiem celem wyjaśnienia nieścisłości jakimi handlyrz od śliwki mnie zasypał. Otóż handlyrz od Śliwki wymagał od mnie pitów za dwa lata, książki przychodów i rozchodów przy pierwszej wpłacie w wysokości 20%. To był pierwszy objaw upośledzenia umysłowego handlyrza od śliwki. Leasing na 126 500 przy 1 wpłacie 30 000 i komplet dokumentów? Bez jaj przy takiej wpłacie leasing dostaje się na dowód i dostałem ale musiałem interweniować w VW Bank.

                        Było tam jeszcze kilka ściem jakimi uraczył mnie handlyrza od śliwki, ale poradziłem sobie dzwoniąc do banku.

                        Naprawdę, byłem zmuszony brać tam leasing, takiej niebieskiej RS-ki nie było nigdzie. Pamiętam nawet moment w którym wycofywałem się z zakupu, handlyrza od śliwki pewno też sobie przypomina ten telefon, pozdrawiam.

                        Nie dałem się złapać na wymagane dokumenty i kilka innych spraw wynikających z niekompetencji handlyrza od śliwki, ale na rejestracji kunsztownie mnie wydymał.

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez namo
                          Widać nie dość czujny byłem
                          bo trzeba być czujnym jak ważka.. :kciukgora
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • #38
                            Byłeś zmuszony? Czas wezwać policję przecież każdy fundusz mógł ci sfinansować auto... ja brałem pod uwagę kilka funduszy vw w ogóle nie brałem pod uwagę, bo było chyba najdrożej...

                            Komentarz


                            • #39
                              namo, czy Ty pierwszy raz w życiu brałeś leasing? O fotoradarach Ci powiedział, handlarzyna, że będą droższe o 50 PLN netto?
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • #40
                                ah, co wybrałeś końcu ?
                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                GVI 1.4TSI
                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                Komentarz


                                • #41
                                  namo, wiadomo każdy ma prawo aby wylać swoje żale ale bez jaj stary ty masz 30 lat na karku .. nikt w stroju SS nie stał Ci nad głową ze Walterem - albo podpisujesz albo kula.. Chyba że byłeś tak napalony że łykałeś wszystko co ci podstawili pod pióro jak młody pelikan.. tak czy siak jak napisał Maicroft, salon to 1 a bank to co innego.. trochę Cię rozumiem ale staraj się zrozumieć innych a nie stać z pozycji ja kupuje o ty jesteś leszczEnriquez, Marcin Ci dobrze napisał.. sprawdź to sobie lepiej

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Wziąłem EFL - moloch, ale jak płacisz regularnie to fajna obsługa i dosyć tanio, szczególnie, że ja brałem raty sezonowe - wpłaciłem 20%, miesięcznie mam jakieś grosze, a raz do roku płacę "dużą" 20% ratę. No i w racie mam wliczony GAP fakturowy na cały okres finansowania. Miałem brać w innym funduszu z uwagi na znajomego, ale centrala przed podpisaniem umowy zmieniła mi harmonogram i zrezygnowałem... mimo, że auto już stało na placu u dealera - formalności załatwione w 3 dni z rejestracją - umowa, pierwsza wpłata, zapłata dealerowi plus przesyłki dokumentów między Rzeszowem, a Rudą Śląską. Generalnie nie narzekam.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez namo
                                      A wcale, że nie Maicroft. Kontaktowałem się z VW Bankiem celem wyjaśnienia nieścisłości jakimi handlyrz od śliwki mnie zasypał. Otóż handlyrz od Śliwki wymagał od mnie pitów za dwa lata, książki przychodów i rozchodów przy pierwszej wpłacie w wysokości 20%. To był pierwszy objaw upośledzenia umysłowego handlyrza od śliwki. Leasing na 126 500 przy 1 wpłacie 30 000 i komplet dokumentów? Bez jaj przy takiej wpłacie leasing dostaje się na dowód i dostałem ale musiałem interweniować w VW Bank.

                                      Było tam jeszcze kilka ściem jakimi uraczył mnie handlyrza od śliwki, ale poradziłem sobie dzwoniąc do banku.

                                      Naprawdę, byłem zmuszony brać tam leasing, takiej niebieskiej RS-ki nie było nigdzie. Pamiętam nawet moment w którym wycofywałem się z zakupu, handlyrza od śliwki pewno też sobie przypomina ten telefon, pozdrawiam.

                                      Nie dałem się złapać na wymagane dokumenty i kilka innych spraw wynikających z niekompetencji handlyrza od śliwki, ale na rejestracji kunsztownie mnie wydymał.
                                      Jeśli byłeś zmuszony to tylko na własne życzenie bo jeśli to nie było promocyjne finansowanie to mogłeś skorzystać z finansowania u dowolnego leasingodawcy.

                                      A przy okazji handlyrza, o którym wspoaminasz to sprzedaje samochody a nie finansowanie więc sie nie dziwię niekompetencji. A co do czytania UL wraz OWUL i TOIP przy prowadzeniu własnej działalności to nawet nie wspominam.

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Jeśli byłeś zmuszony to tylko na własne życzenie bo jeśli to nie było promocyjne finansowanie to mogłeś skorzystać z finansowania u dowolnego leasingodawcy.

                                        A przy okazji handlyrza, o którym wspoaminasz to sprzedaje samochody a nie finansowanie więc sie nie dziwię niekompetencji. A co do czytania UL wraz OWUL i TOIP przy prowadzeniu własnej działalności to nawet nie wspominam.
                                        Wyobraź sobie, że mało kiedy czytam OWU itp i jakoś nigdy na tym nie straciłem, a wszystko zależy od podejścia sprzedawcy. Tak jak pisałem wyżej da się i można przed podpisaniem umowy poinformować o dodatkowych kosztach i pokazać tabelę opłat i wytłumaczyć co i jak. Namo po prostu trafił na niekompetentną, albo wyrafinowaną osobę, która liczy tylko zyski z podpisanych umów celowo nie informując Klienta o wszystkich kosztach.
                                        Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X